List otwarty zwykłej obywatelki Rzeczpospolitej Polskiej

Jako obywatelka Rzeczpospolitej Polskiej, która w ostatnich wyborach parlamentarnych oraz Prezydenckich głosowała, tak jak miliony Polaków  na przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości, wyrażam swoje oburzenie wobec niekonstytucyjnego, nieetycznego, wulgarnego, chamskiego, niegodnego  zachowania niektórych przedstawicieli opozycji, zasiadających w Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej  i Senacie Rzeczpospolitej Polskiej.

Osoby te, bezpośrednio szkodzą Polsce i nam wszystkim, bez wyjątku, poprzez swoje zachowanie, uwłaczające miejscu, w którym pełnić powinni swoją zaszczytną, publiczną rolę. Ośmieszają nasz dumny Naród w oczach opinii publicznej świata.

Osoby te szkodzą również w sposób pośredni poprzez wzbudzanie swoim zachowaniem atmosfery strachu oraz dezorientacji wśród obywateli.

Razem z milionami Polaków, w demokratycznych wyborach wyraziliśmy wolę zmiany na lepsze. Daliśmy szansę obecnie rządzącym, na całą kadencję.  Jak dotychczas  krok po kroku, wybrani przez nas realizują swoje obietnice wyborcze.

Niestety nie podoba się to siłom poprzednio  rządzącym w Polsce i ich europejskim zwierzchnikom.

Myślę, że mało kto chce powrotu do czasów afer ze znikającymi majątkami  i pieniędzmi Polaków, wyrzucaniem rodzin z mieszkań, i spraw sądowych  ciągnących się latami na niekorzyść słabszych.

Apeluję do wszystkich, którym leży na sercu prawdziwe dobro Polski  i Polaków do obrony naszych wyborów i  popierania Rządu Beaty Szydło oraz Prezydenta Andrzeja Dudy.

Apeluję do rządzących o  zdecydowane działania wobec łamiących prawo w Sejmie, Senacie i na ulicach.  Polska to demokratyczny kraj, w którym każdy ma takie same prawa ale też takie samo prawo powinno obowiązywać każdego.

Jako obywatelka Rzeczpospolitej Polskiej, która w ostatnich wyborach parlamentarnych oraz Prezydenckich głosowała, tak jak miliony Polaków  na przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości oswiadczam,  że jestem z obecnie rządzących dumna.

 Grażyna Kijuc

 

Warka, dnia 22/23-07-2017